Praca

Balticrent.pl to firma działająca na Trójmiejskim rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem wynajmem nieruchomości, w tym wakacyjnym wynajmem apartamentów, a także pośrednictwem w sprzedaży i zakupie nieruchomości. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych współpracą.

Balticrent.pl to firma działająca na Trójmiejskim rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem wynajmem nieruchomości, w tym wakacyjnym wynajmem apartamentów, a także pośrednictwem w sprzedaży i zakupie nieruchomości. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na stanowisku:

Doradca ds. nieruchomości

Poszukujemy:

  • Osób łatwo nawiązujących kontakt z ludźmi, z pozytywnym nastawieniem, zdeterminowanych do realizacji celów i samodzielnych w działaniu, przy tym dyspozycyjnych i potrafiących odpowiednio zarządzać czasem pracy,
  • Utożsamiających się z hasłem: Nieruchomość to pewna inwestycja,
  • Posiadających doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta - min. 2 lata,
  • Posiadanie umiejętności sprzedażowych i doświadczenia w negocjacjach,
  • Dobrze znających topografię Trójmiasta, w szczególności Gdyni,
  • Płynnie obracających się w narzędziach pakietu Office (Word, Excel, Power Point),
  • Posiadających prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z rynkiem nieruchomości,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Posiadanie kierunkowego wykształcenia,
  • Wyższe wykształcenie (min. licencjat) lub w trakcie ostatnich lat studiów,
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia.
  • Posiadanie licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami nie jest wymagane.
  • Gotowych podjąć współpracę w oparciu o już istniejącą działalność gospodarczą lub gotowych do jej założenia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, a następnie ich profesjonalna i kompleksowa obsługa, w tym utrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z klientami,
  • Udział w każdym etapie dokonywanej transakcji przy wsparciu przełożonych,
  • Kompletowanie niezbędnych dokumentów na potrzeby transakcji,
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach,
  • Wdrożenie oraz wsparcie osób nieposiadających branżowego doświadczenia,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Współpracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole,
  • Partnerską kulturę współpracy,
  • Pracę zdalną oraz w terenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Progresywne wynagrodzenie prowizyjne - wyższe z każdą kolejną transakcją!
  • Pomoc przełożonych na każdym etapie współpracy,
  • Merytoryczne wsparcie kancelarii notarialnej, kancelarii prawnej oraz doradcy kredytowego,
  • Brak rutyny - w tej branży każdy dzień przynosi nowe wyzwania,

Opis dodatkowy:

Nie przewidujemy żadnych ograniczeń co do wieku kandydatów. Zachęcamy do aplikowania wszystkie osoby spełniające powyższe kryteria oraz nastawionych na osiąganie wyników i podnoszenie swoich kompetencji. Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listów motywacyjnych na adres: biuro@balticrent.pl - najpóźniej do dnia 30 września 2018 r. Możliwe jest nawiązanie współpracy z więcej niż jednym kandydatem, jednak zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)".

Pragniemy podkreślić, że charakter wykonywanej pracy odbiega od pracy biurowej, dlatego wszystkie osoby poszukujące takiej formy zatrudnienia prosimy o nie wysyłanie aplikacji do naszej firmy - szanujmy wzajemnie swój czas.