Wynajem apartamentów

Nieruchomość to pewna inwestycja - właśnie dlatego pod marką Balticrent.pl skupiamy osoby zdecydowane zainwestować na rynku nieruchomości na wynajem. Jeżeli posiadacie Państwo apartament na wynajem zlokalizowany w linii brzegowej - trafiliście pod właściwy adres. Balticrent.pl proponuje Wam kompleksowe zarządzanie wynajmem - zarówno krótkoterminowym jak i długoterminowym. Ponadto oferujemy model łączony. Już nie musicie martwić się o to jak wypromować swój apartament na wynajem, kto będzie zarządzał kalendarzem rezerwacji, rozliczał pobyt turystów i odbierał od nich telefony. Zrobimy to za Was. Na Państwa czeka czysty zysk. A może dopiero rozważacie Państwo aby zainwestować w apartament na wynajem? Nie macie czasu, żeby samemu się tym zająć bądź nie mieszkacie w Trójmieście? Znajdziemy najlepsze oferty, jakie w danej chwili są dostępne na rynku, by następnie wynajmować Waszą własność turystom. Poza okresem wakacyjnym mieszkanie nie pozostanie puste - znajdziemy najemcę. Nieruchomość to pewna inwestycja - przekonaj się o tym współpracując z firmą Balticrent.pl - zarządzanie krótkoterminowym wynajmem apartamentów oraz zarządzanie wynajmem, sprzedażą i kupnem nieruchomości.

Jakie kryteria musi spełniać apartament?

 

  • Po Pierwsze lokalizacja - w naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum miast, Śródmieściu Gdyni, Gdańska lub w Sopocie.
  • Po drugie standard - poszukujemy tylko takich nieruchomości na wynajem, które spełniają kryteria firmy Balticrent.pl. Są to kawalerki i mieszkania dwupokojowe o określonym standardzie wykończenia lub woli Właściciela nieruchomości do dokonania stosownych prac remontowo - wykończeniowych. Pamiętajcie Państwo, że turysta równie często dokonuje wyboru apartamentu sugerując się jego lokalizacją, ceną, jak również standardem wykończenia jego wnętrza.
  • Po trzecie przejrzysta sytuacja własnościowa - zawsze przed nawiązaniem współpracy dokonujemy analizy formalno-prawnej każdej nieruchomości. Sprawdzamy Księgę Wieczystą. Zastanawiacie się Państwo dlaczego? To własnie wyróżnia  nas na tle konkurencji. Balticrent.pl skupia tylko sprawdzone nieruchomości, bo przecież - Nieruchomość to pewna inwestycja.
  • Zapraszamy do współpracy zarówno Właścicieli apartamentów wynajmowanych turystom w latach ubiegłych jak również tych z Państwa, którzy mimo posiadania nieruchomości w Śródmieściu, do tej pory nie zdecydowali się podjąć wyzwania samodzielnie. Już nie musicie robić tego sami.