-
-
-

Wynajem nieruchomości

Z chęcią będziemy reprezentować także tych z Państwa, którzy są zainteresowani wynajmem długoterminowym. Nasza przewaga na tle konkurencji polega na tym, że w wynajem nieruchomości to nasza specjalizacja. Z pewnością zastanawiacie się Państwo na czym ta specjalizacja polega? Nie gromadzimy wszystkich dostępnych na rynku ofert nieruchomości na wynajem, a jedynie te, które spełniają nasze kryteria. Dlaczego przyjęliśmy zawężające kryteria? Naszym celem jest szybkie wynajęcie każdej nieruchomości na wynajem, która znajduje się w naszej ofercie. Własnie dlatego interesują nas tylko podobne do siebie mieszkania na wynajem. Jakie to kryteria? Odpowiedź znajdziecie Państwo poniżej.

Jakie kryteria musi spełniać nieruchomość na wynajem?

 

  • Lokalizacja - przede wszystkim interesują nas mieszkania na wynajem w Śródmieściu i dzielnicach sąsiednich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także najciekawsze oferty z pozostałych dzielnic Gdyni, Soipotu i Gdańska.  

 

  • Metraż - w naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania na wynajem o powierzchni od 30 m2 do 60 m2

 

  • Cena - przedział cenowy to: 1200 zł/ msc - 2500 zł/ msc

 

  • Ile pokoi? - głównie interesują nas dwupokojowe mieszkania na wynajem. W naszej ofercie mogą jednak znaleźć Państwo również oferty dotyczące kawalerek i mieszkań trzypokojowych, jeżeli są wystarczająco atrakcyjne.

 

  • Zapraszamy do kontaktu jeżeli Państwa mieszkanie spełnia powyższe kryteria lub jeżeli chcecie Państwo wynająć własnie taką nieruchomość.