O firmie

Nieruchomość to pewna inwestycja - właśnie dlatego pod marką Balticrent.pl skupiamy osoby zdecydowane zainwestować na rynku nieruchomości na wynajem.

Jeżeli posiadacie Państwo apartament zlokalizowany w linii brzegowej - trafiliście pod właściwy adres. Balticrent.pl proponuje Wam kompleksowe zarządzanie wynajmem - zarówno krótkoterminowym jak i długoterminowy. Ponadto oferujemy model łączony. Już nie musicie martwić się o to jak wypromować swój apartament, kto będzie zarządzał kalendarzem rezerwacji, rozliczał pobyt turystów i odbierał od nich telefony. Zrobimy to za Was. Na Państwa czeka czysty zysk.

A może dopiero rozważacie Państwo aby zainwestować w apartament na wynajem?  Nie macie czasu, żeby samemu się tym zająć bądź nie mieszkacie w Trójmieście? Znajdziemy najlepsze oferty, jakie w danej chwili są dostępne na rynku, by następnie wynajmować Waszą własność turystom. Poza okresem wakacyjnym mieszkanie nie pozostanie puste - znajdziemy najemcę. Nieruchomość to pewna inwestycja - przekonaj się o tym współpracując z Balticrent.pl